Antalya Tabela Ahşap Tabela Hizmetleri

Diğer tüm tabela çeşitlerinden farklı bir etki yaratan ahşap tabelalar isminden de anlaşılacağı üzere tamamen ahşaptan ya da ahşap zemine oturtulmuş farklı materyallerden üretilmiş tabela çeşididir. İhtiyaca ve uygulama yapılacak alanın uygunluğuna göre iç mekanlarda ve dış mekanlarda kullanılabilir. Ahşap tabelalar klasik görünüşü ve farklı dokusu ile rakiplerinizden ayrışmanızı sağlar.

Ahşap tabela estetik duruşu dolayısıyla tarz sahibi firmaların tercihidir. Ahşap tabelalar doğallık, sıcaklık ve kalite algısı yaratır. Müşterilerinize vermek istediğiniz mesaj kalite ile bu mesajı en iyi ahşap tabela ile iletebilirsiniz.

Genellikle butik kafe ve restoranların tercih ettiği bir tabela çeşidi olan ahşap tabelalar, lüks mağazalar, organik gıda satıcıları, butik oteller, takıcılar, peynirciler gibi farklı pek çok işletme tarafından da kullanılabilmektedir.

Antalya’de ahşap tabela ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmaları Antalya tabela olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ahşap tabela fiyatları için Antalya Tabela firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizler için en kısa sürede fiyat çalışması yaparak dönüş sağlamaktayız.

antalya tabela ahşap tabela 1

Ahşap tabela üretim

kullanıldığı tasarımlar ya da ışıklandırılmış ahşap tabelalar ile farklı bir atmosfer yakalamanız da mümkündür.

Ahşap tabelalar lazer yakma ile ya da CNC ile oyularak elde edilebilir. Farklı ahşap seçenekleri ve isteğe göre değiştirilebilen verniklemeye göre hem desen ve doku anlamında hem de renk anlamında farklılık sağlanabilmektedir.

Tüm adımlarda Antalya Tabela güvencesi ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti garanti edilir.

antalya tabela ahşap tabela 2

Ahşap tabela montaj

Ahşap tabelalar ustalık gerektiren bir tabela çeşididir. Üretimden montajına özenli bir çalışma gerektirir. Ahşap tabelaların sağlam ve uzun ömürlü olması için koruyucu vernik büyük önem arz eder.

Ahşap tabelalar ana parça ahşap ve üzerinde görsel unsurlar şeklinde hazırlanır. Arka kısmında sağlam bir şekilde montajı yapılabilmesi için metal askılar bulunur.

Ahşap tabelaların bakımı da özen ister. Bakımını yaparak dış etmenlere karşı korursanız çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Dış mekan ahşap tabelalar için dayanıklı ağaç türlerini seçmek mantıklı olacaktır.

Ahşap tabela fiyatları

Uzun ömürlü, kaliteli, dikkat çekici ve profesyonel bir ahşap tabela için her zaman yüksek kaliteli üretim, iyi malzemeler ve usta işçilik gereklidir. Farklı tasarımlar, farklı ahşap tercihleri, farklı boyutlar ve uygulamalardaki ahşap tabela çalışmaları için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur.

Uygulama alanı ve uygulama boyutu belirlendikten sonra çok kısa bir sürede en uygun fiyat çalışmasını tarafınıza iletiyoruz.

Güncel fiyat teklifleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

antalya tabela ahşap tabela 3

Neden ‘’Antalya tabela’’ ahşap tabela?

  • İlgi çekici
  • Kalite algısı yaratır
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü
  • Şık görünüm
  • Dikkat çekici, öne çıkarıcı
  • 7/24 görünür
  • Yüksek kaliteli malzeme seçimi
  • Kusursuz işçilik

Bizi Hemen Arayın!

Uygun fiyatları, kaliteli ve sorunsuz tabela ve iç/dış reklam uygulamaları için Antalya Tabela;
0 (532) 407 69 93
info@antalyatabelam.com