Antalya Tabela İnşaat Tabelası Hizmetleri

İnşaat alanında yapılacak çalışmalar başlamadan önce inşaat yüklenicisinin ve yapılacak projenin detaylarının, başlama ve bitiş tarihinin yanı sıra proje maliyetinin yazdığı büyük, ayaklı tabelalara inşaat tabelası ya da şantiye tabelası denmektedir.

İnşaat tabelaları ayak ve sac panellerden oluşur. Sac üzerine yüklenici firma ve proje ile ilgili detaylar dijital folyo baskısı ile yerleştirilir. Ayaklar sağlam bir zemine yerleştirildikten sonra montajı gerçekleştirilir.

İnşaat tabelaları uzak mesafeden bilgilerin okunabilmesi adına genellikle büyük tercih edilmektedir. Standart bir ölçüsü bulunmamakla beraber, yüklenici firmaya ait bilgiler, proje detayları ve proje başlangıç bitiş tarihleri yer almalıdır. Antalya tabela olarak müşterilerimizin isteği doğrultusunda farklı ölçülerde inşaat tabelası üretimimiz bulunmaktadır.

Antalya’de inşaat tabelası ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmaları Antalya tabela olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İnşaat tabelası fiyatları için Antalya Tabela firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizler için en kısa sürede fiyat çalışması yaparak dönüş sağlamaktayız.

antalya tabela inşaat tabelası 1

İnşaat tabelası üretim

İnşaat tabelası siparişi verirken kullanılacak malzemenin kalitesi mutlak suretle göz önünde bulundurulmalıdır. Dış mekanda kullanılan bir tabela çeşidi olduğu için dış etmenlere ve mevsimsel değişikliklere dayanıklı olması gerekmektedir.

İnşaat tabelasının üzerinde yer alacak bilgiler alındıktan sonra dijital ortamda bu bilgilerin tasarıma çevrilmesi ve ihtiyaç duyulan mesafeye göre tasarımda yer alan yazıların hazırlanması gerekmektedir. Tasarım hazırlanıp onaylandıktan sonra dijital baskı alınır ve sac gövde üzerine uygulanır.

İnşaat tabelası ayaklarının sağlam bir materyalden yapılması da son derece önemlidir. Tüm adımlarda Antalya Tabela güvencesi ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti garanti edilir.

İnşaat tabelası uygulama

İnşaat tabelası uygulamaları istenilen boyutta metal iskeletlerin hazırlanması ile başlar. Metal iskelet üzerine isteğe göre pleksi, metal branda, sac ya da tahta levha kullanılabilir. İnşaat tabelaları üzerinde projeyi gerçekleştiren firmaların bilgilerini bulundurması sebebiyle aslında birer proje kartviziti görevi de görürler.

antalya tabela inşaat tabelası 2

İnşaat tabelası montaj

İnşaat tabelası montaj aşamasında öncelikle tabela yerleşimi için en uygun yer belirlenir. Yer belirlendikten sonra zemin güçlendirme çalışmaları yapılarak metal ayaklar ve iskelet yere sabitlenir. Daha sonra gövde bölümü bu metal iskelet ile birleştirilir ve sağlam bir yapı elde edilir.

İnşaat tabelası fiyatları

İnşaat tabelaları diğer tabela çeşitlerine göre daha az maliyetli tabelalardır. Özellikle tasarım açısından ağır bir hazırlık süreci yoktur. Ancak kullanılan malzemelerin mutlaka yüksek kalitede olması ve zemin ile ayakların usta bir ekip tarafından hazırlanması, güçlendirilmesi ve monte edilmesi gereklidir.

İnşaat tabelası fiyatlarını etkileyen en önemli unsur boyuttur. Farklı materyal seçimi, farklı boyutlar ve uygulamalardaki inşaat tabelası çalışmaları için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur.

Uygulama alanı ve uygulama boyutu belirlendikten sonra çok kısa bir sürede en uygun fiyat çalışmasını tarafınıza iletiyoruz.

Güncel fiyat teklifleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Neden ‘’Antalya tabela’’ inşaat tabelası?

  • Kalite algısı yaratır
  • Uzun ömürlü
  • Yüksek kaliteli malzeme seçimi
  • Kusursuz işçilik
  • Kaliteli dijital baskı
  • Firmanızın ve projenin kartvizitidir

Bizi Hemen Arayın!

Uygun fiyatları, kaliteli ve sorunsuz tabela ve iç/dış reklam uygulamaları için Antalya Tabela;
0 (532) 407 69 93
info@antalyatabelam.com