Antalya Tabela Kompozit Cephe Kaplama Hizmetleri

Kompozit cephe kaplama kalite algısını artırıcı, yapıları son derece estetik bir görünüme kavuşturan, farklı uygulamalar ile çeşitlendirilebilen ve öne çıkmak için kullanılan bir kaplama çeşididir.

Kompozit cephe uygulamaları eski yapıların restorasyonunda ya da yeni yapıların farklı bir imaj ile öne çıkması amacıyla kullanılmaktadır.

Ustalıkla tasarlanmış ve boyutlandırılmış bir kompozit cephe uygulaması firmanızın ve mağazanızın rakiplerinizden sıyrılarak bir adım öne geçmesini sağlar. Kompozit cephe kaplama bulunduğunuz yerde markanızın imzası niteliğindedir ve işletmenizin gücünü gösterir. Kompozit cephe kaplama uygulaması ile mevcut müşterilerinizin algısını tazeleyebilir potansiyel müşterilerinizin mağazanıza girmesini sağlayabilirsiniz.

Kompozit cephe kaplama çatı tabelası ile beraber kullanıldığında aidiyet duygusu pekiştirilir.

Antalya ve çevresinde kompozit cephe ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmaları Antalya tabela olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Kompozit cephe fiyatları için Antalya Tabela firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizler için en kısa sürede fiyat çalışması yaparak dönüş sağlamaktayız.

antalya tabela kompozit cephe kaplama 1

Kompozit cephe üretim

Kompozit cephe siparişi verirken kullanılacak malzemenin kalitesi mutlak suretle göz önünde bulundurulmalıdır. Dış mekanda kullanılan ve binanızın dış etmenlere ve mevsimsel değişikliklere karşı savunması niteliğinde olan kompozit cephe uygulamasının dayanıklı olması gerekmektedir.

Binaların dış cephesinde taş ve beton gibi soğuk ve alışılageldik malzemeler yerine kompozit panel kullanımı hem sıcak ve modern bir hava hem de profesyonel bir imaj kazandırır ve prestiji artırır. Kompozit paneller çeşitli kalınlıklarda uygulanabilir. 0,50 mm kompozit cephe, 0,30 mm kompozit cephe ya da 0,21 mm kompozit cephe tercih edilebilir. Kompozit paneller çevre dostu polietilen malzemesinden üretilir ve farklı renklere sahip olabilir. Depolama ve uygulama esnasında yüzeyin zarar görmemesi adına plastik film kaplama yapılır ve montaj işleminden sonra bu film tabaka sökülerek son haline getirilir.

Tüm adımlarda Antalya Tabela güvencesi ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti garanti edilir.

Krom kutu harf tabela uygulama

Dış görünüme, ilk izlenime ve vitrine önem veren işletmelerin tercih ettiği bir tabela çeşidi olan kabartma krom tabelalar uygulandığı ortamı tamamen değiştiren ve şıklık katan bir tabeladır. İsteğe ve ihtiyaca uygun olarak ışıklı ve ışıksız olarak uygulama yapılabilmektedir.

Antalya tabela olarak; ofisinizde, iş yerinizde, fabrikanızda, mağazanızda, sitenizde, restoran ya da kafenizde farklı bir imaj yakalamanız, fark edilmeniz ve öne çıkmanız için, üst düzey uygulama kalitesi ile kabartma krom kutu harf tabela hizmetleri sunmaktayız. Gümüş / silver, altın / gold, bakır ya da uygulama alanına ve ihtiyaca göre pek çok farklı renkte yapılabilen krom kutu harf tabelalar ile ilgili detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için Antalya Tabela iletişim hattına ulaşabilirsiniz.

antalya tabela kompozit cephe kaplama 2

Kompozit cephe uygulama

Kompozit cephe uygulaması darbelere, kırılmalara, basınca, kötü hava şartlarına karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kompozit cephe kaplamaları hafif, esnek ve uzun ömürlüdür. İstenilen projeye göre profesyonel bir ekip tarafından üretimi ve uygulaması son derece kolaydır.

Kompozit cephe uygulamaları bina giydirmeleri, avmler, otel ve bankalar, fuar ve sergi merkezleri, mağazalar ve komplekslerde tercih edilen bir uygulamadır.

Kompozit cephe her türlü bina ve konstrüksiyonun yeni bir görünüm, modern çizgi ve temiz bir cepheye sahip olmasını sağlamaktadır. Bu sayede binalar prestij kazanmakta ve değerleri artmaktadır.

antalya tabela kompozit cephe kaplama 3

Kompozit cephe montaj

Kompozit cephe sistemlerinde, 4 mm kompozit levhalar montaj tercihine göre H’ profilleri yardımı ve tavalama sistemi ile yapılır. Kompozit cephe uygulaması yapılacak yüzey ısı yalıtımı sağlanması amac taş yünü veya ısı yalıtım köpükleri ile demir çerçeve arasına döşenir. Taşıyıcı çerçeve galvanizli kutu profil veya paslanmaz boyalı olmalıdır. Kompozit cephe uygulamasında temiz ve düzgün bir görüntü elde etmek için metal çerçeve sistemi nizami olmalıdır.

Kompozit cepheyi oluturan levhalar koruyucu bantta yer alan ok işaretlerine göre kesilip montaj yapılmalıdır. Bu şekilde renk tonlarında olabilecek farkları yok etmektir.

Kompozit cephe fiyatları

Kompozit cephe uygulamasında kullanılan malzemelerin mutlaka yüksek kalitede olması ve çervevenin usta bir ekip tarafından hazırlanması, güçlendirilmesi ve monte edilmesi gereklidir.

Kompozit cephe fiyatlarını etkileyen en önemli unsur boyuttur. Farklı kalınlıklardaki kompozit seçimi, farklı boyutlar ve renklerdeki kompozit cephe çalışmaları için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur.

Uygulama alanı ve uygulama boyutu belirlendikten sonra çok kısa bir sürede en uygun fiyat çalışmasını tarafınıza iletiyoruz.

Güncel fiyat teklifleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Neden ‘’Antalya tabela’’ Kompozit cephe kaplama?

  • Kalite algısı yaratır
  • Eski binaların yenilenmesini sağlar
  • Yeni binalarda koruma yüzeyi ve farklı bir imaj oluşturur
  • Uzun ömürlü
  • Yüksek kaliteli malzeme seçimi
  • Kusursuz işçilik
  • Markayı tamamlayıcı etmendir

Bizi Hemen Arayın!

Uygun fiyatları, kaliteli ve sorunsuz tabela ve iç/dış reklam uygulamaları için Antalya Tabela;
0 (532) 407 69 93
info@antalyatabelam.com