Antalya Tabela Neon Tabela Hizmetleri

Neon tabela, özel imal edilmiş tüp şeklindeki cam boruların ateşte ısıtılarak şekil verilmesi ve tüplerin iç kısmına neon gazı doldurulması ile ortaya çıkan bir tabela çeşididir. Neon tabelalar fazlasıyla dikkat çekici, gösterişli ve estetik bir tabela çeşididir. Farklı renklerde ve şekillerde üretimi yapılabilmektedir.

Genellikle bar, restoran, eğlence merkezleri gibi yerlerin tercih ettiği neon tabelaların üretimi ve uygulaması, diğer tabela çeşitlerine nazaran daha çok dikkat gerektiren ve ince işçilik isteyen bir işlemdir. Bu sebeple bu alanda profesyonel olan kişiler tarafından yapılmalıdır.

Antalya’de neon tabela ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmaları Antalya tabela olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. neon tabela fiyatları için Antalya Tabela firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizler için en kısa sürede fiyat çalışması yaparak dönüş sağlamaktayız.

antalya tabela neon tabela1

Neon tabela üretim

Neon tabelalar genellikle kıvrımlı hatalara sahip, el yazısı ya da kontür formunda uygulanır. Neon tabela üretiminde neon çubuklar kullanılmaktadır. Neon çubuklar istenilen tasarıma uygun olarak ateşte ısıtılarak şekillendirilir ve içlerinde oluşan hava vakum vasıtasıyla çekilir.

Havası alınan çubukların iç kısmına neon gaz doldurulur. Farklı renkteki tasarımlar için farklı gazlara da ihtiyaç duyulmaktadır.

Neon tabelalarda kullanılan gaz temel olarak iki çeşittir. Neon ve argon. Bunlara mavi ve kırmızı gaz da diyebiliriz. Kırmızı gaz yani neon kırmızı tonlarındaki tüm renklerde kullanılır. Mavi gaz ise diğer renkleri oluşturmak için kullanılmaktadır. Neon tabelaların renkleri yalnızca içlerine konulan gaz ile değil aynı zamanda renk tozları ile de belirlenebilir. Neon tabelalar isteğe göre pek çok farklı renkte üretilebilir.

Tüm adımlarda Antalya Tabela güvencesi ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti garanti edilir.

Neon tabela uygulama

Neon tabelalar neon tüplerinin şekillendirilmesi ve renklendirilmesi ardından elektrotlar ile kapatılarak hazır hale getirilir. Tabelanın büyüklüğüne uygun olarak 5-10 kw aralığında trafo seçimi yapılır. Sonrasında ise montaj aşamasına geçilir.

Montaj öncesinde hazırlanan neon tabela üretim atölyesinde bir gün boyunca açık tutularak kontrol edilir ve sağlıklı, pürüzsüz bir sonuç alındığından emin olunur.

Neon tabelalar uzun ömürlü ve belki de en fazla dikkat çeken reklam araçlarından biridir.

antalya tabela neon tabela2

Neon tabela montaj

Neon tabelalar bağlantı aparatları ile direkt olarak duvara ya da atölyede tercih edilen bir zemine monte edilebilir. Neon tabelaların kullanım süresi 7 ila 13 yıl arasındadır. Kullanım şekli ve bakım neon tabelaların ömrünü etkilemektedir. Usta elden çıkan neon tabelalar hem uzun süre kullanım hem de estetik açısından hem kullananı hem de müşteriyi tatmin edecektir.

Neon tabelaların periyodik bakımlarının eksiksiz olarak yapılması da elzemdir.

antalya tabela neon tabela3

Neon tabela fiyatları

Uzun ömürlü, kaliteli, dikkat çekici ve profesyonel bir neon tabela için her zaman yüksek kaliteli üretim, iyi malzemeler ve usta işçilik gereklidir. Farklı tasarımlar, farklı renk tercihleri, farklı boyutlar ve uygulamalardaki neon tabela çalışmaları için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur.

Uygulama alanı ve uygulama boyutu belirlendikten sonra çok kısa bir sürede en uygun fiyat çalışmasını tarafınıza iletiyoruz.

Güncel fiyat teklifleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Neden ‘’Antalya tabela’’ neon tabela?

  • İlgi çekici
  • Kalite algısı yaratır
  • Uzun ömürlü
  • Şık görünüm
  • Dikkat çekici, öne çıkarıcı
  • 7/24 görünür
  • Yüksek kaliteli malzeme seçimi
  • Kusursuz işçilik

Bizi Hemen Arayın!

Uygun fiyatları, kaliteli ve sorunsuz tabela ve iç/dış reklam uygulamaları için Antalya Tabela;
0 (532) 407 69 93
info@antalyatabelam.com