Antalya Tabela Işıklı Germe Tabela Hizmetleri

Germe tabela, ya da ışıklı germe tabela olarak bilinen tabela çeşidi dayanıklı ve ekonomik olması bakımından en fazla tercih edilen tabela çeşitlerinden biridir. Reklam sektöründe en önemli unsurlardan biri olan tabelaların amacına uygun olarak kullanılması, profesyonel bir ekip tarafından tasarlanıp üretilmesi ve uygulanması en az tabelanın kendisi kadar önemlidir. Antalya Tabela olarak yüksek çözünürlükte, kaliteli ve dayanıklı bir germe tabela hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Işıklı vinil germe tabelalar hem aydınlatmalı hem de aydınlatmasız olarak kullanılabilir. Işıklı germe tabela gündüz fark edilebildiği gibi gece saatlerinde de müşterileriniz tarafından rahatlıkla fark edilebilmektedir. Işıklı germe tabelalar temizlik bakımından oldukça kullanıcı dostudur. İhtiyaç duyulduğunda yalnızca duru su ve gerekirse fırça yardımı ile kolaylıkla temizlenebilir.

Antalya’de ışıklı germe tabela ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmaları Antalya tabela olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Işıklı germe tabela fiyatları için Antalya Tabela firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizler için en kısa sürede fiyat çalışması yaparak dönüş sağlamaktayız.

antalya tabela isikli germe tabela 1

Işıklı germe tabela üretim

Işıklı germe tabela, diğer tabela çeşitlerine göre çok daha hızlı ve kolayca uygulanabilmektedir. Kaliteli bir baskı ve kaliteli bir ekip çalışması ile farklı boyutlarda, uzun ömürlü, dayanıklı ve hafif tabela uygulamaları yapılabilmektedir. Uzun süre kullanılabilen ve kolay temizlenebilen tabelalar, uygulama sonrası şık görünümüyle de pek çok firmanın öne çıkmasını sağlamaktadır.

Işıklı germe tabela tasarım, baskı ve metal kasa üretim süreci tamamlandıktan sonra uygulama planlaması yapılarak montaj aşamasına geçilir. Tüm adımlarda Antalya Tabela güvencesi ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti garanti edilir.

Işıklı germe tabela uygulama

İsteğe göre ışıklı germe tabela ve ışıksız germe tabela uygulaması yapılabilir. Işıklı germe tabela yüksek çözünürlüklü dijital baskı alındıktan sonra metal kasa üzerine germe yöntemi ile uygulanır. Genellikle metal kasanın iç kısmına monte edilen floresan lamba ile aydınlatma sağlanır. Işıklı germe tabela gece saatlerinde hizmet veren işletmeler için göz önünde olmayı ve müşteriler tarafından fark edilmeyi kolaylaştırır.

Antalya tabela olarak; ofisinizde, iş yerinizde, fabrikanızda, mağazanızda, sitenizde, restoran ya da kafenizde farklı bir imaj yakalamanız, fark edilmeniz ve öne çıkmanız için, üst düzey uygulama kalitesi ile ışıklı germe tabela hizmetleri sunmaktayız. Işıklı germe tabela fiyatları, ışıklı germe tabela tasarımı, ışıklı germe tabela uygulaması ve ışıklı germe tabela montajı ile ilgili detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için Antalya Tabela iletişim hattına ulaşabilirsiniz.

antalya tabela isikli germe tabela 2

Işıklı germe tabela montaj

Işıklı germe tabela kaliteli bir dijital baskı ve profesyonel bir işçilik ile uzun yıllar kullanılabilir bir tabela çeşididir. Büfe tabelası, tekel tabelası, restoran tabelası, fastfood tabelası olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Işıklı germe tabela montajı oldukça hızlı bir sürede tamamlanabilir. Metal iskelet yerleştirildikten sonra dijital baskı alınan branda gerilerek çerçeveye oturtulur. Floresan lambalar çerçevenin iç kısmına yerleştirilerek ışıklı germe tabela aydınlatılır.

Uzun yıllar kullanabileceğiniz ışıklı germe tabelanın bakımı da oldukça kolaydır. Durulama ile temizlenebilen ışıklı germe tabelanın tek ek gideri gerektiğinde değiştirilen floresan lambalarıdır. En ekonomik tabela çeşitlerinden biri olan ışıklı germe tabela dükkanınıza farklı bir hava katacak, daha profesyonel görünmenize yardımcı olacaktır. Antalya Tabela olarak hem montaj hem de bakım hizmetleri ile her daim yanınızdayız.

Işıklı germe tabela fiyat çalışmasından tasarıma, dijital uygulamadan montaja alabileceğiniz en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

antalya tabela isikli germe tabela 3

Işıklı germe tabela fiyatları

Uzun ömürlü, hafif, dayanıklı, dikkat çekici ve profesyonel bir ışıklı germe tabela için her zaman yüksek kaliteli baskı alınması, iyi malzemeler kullanılması ve usta işçilik gereklidir. Farklı tasarımlar ve farklı boyutlardaki ışıklı germe tabela çalışmaları için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur.

Uygulama alanı ve uygulama boyutu belirlendikten sonra çok kısa bir sürede en uygun fiyat çalışmasını tarafınıza iletiyoruz.

Güncel fiyat teklifleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Neden ‘’Antalya tabela’’ ışıklı germe tabela?

  • 7/24 görünür
  • Hafif ve kolay uygulanabilir
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü
  • Şık görünüm
  • Dikkat çekici, öne çıkarıcı
  • Bakımı kolay
  • İstenilen ölçülerde üretim
  • Yüksek kaliteli malzeme seçimi
  • Kusursuz işçilik

Bizi Hemen Arayın!

Uygun fiyatları, kaliteli ve sorunsuz tabela ve iç/dış reklam uygulamaları için Antalya Tabela;
0 (532) 407 69 93
info@antalyatabelam.com