Antalya Tabela Çatı Tabelası Hizmetleri

Çatı tabelası binaların çatılarında ya da yüksek katlarında kullanılan, markanızın imzası niteliğindeki tabelalardır. Cephe tabelası olarak da kullanılabilir.

Çatı tabelaları; büyük boyutlarda olması açısından uzak noktalardan da reklamınızın yapılmasına imkan sunması ve müşterileriniz tarafından fark edilebilmeniz açısından son derece etkili reklam unsurlarıdır.

Kompozit cephe ile birlikte kullanımı marka imajının tamamlanması açısından faydalıdır. Işıklı ve ışıksız olarak kullanılabilen çatı tabelaları 7/24 göz önünde bulunmanızı sağlar.

Çatı tabelalar dış ortamlarda kullanıldığı için olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı, kaliteli malzemelerden üretilmelidir. Çatı tabelaları uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Belirli aralıklarla bakımı yapıldığı müddetçe çok uzun yıllar kullanılabilir.

antalya tabela cati tabelasi 1

Çatı tabelası üretim

Çatı tabela, tasarımından montajına kadar ustalık ve dikkat gerektirdiği için profesyonellik gerektiren bir uygulamadır.

Çatı tabelası dış mekanlarda ve yüksek binaların çatılarında konumlandırıldığı için dayanıklı malzemelerden üretilir. Uzun ömürlü ve olumsuz hava koşullarına karşı mukavemetli olmaları elzemdir.

Çatı tabelası tasarım ve üretim süreci tamamlandıktan sonra uygulama planlaması yapılarak montaj aşamasına geçilir. Tüm adımlarda Antalya Tabela güvencesi ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti garanti edilir.

Çatı tabelası uygulama

İsteğe göre ışıklı çatı tabela ve ışıksız çatı tabela uygulaması yapılabilir. Farklı tasarımlar çatı tabelanın yalnızca görünüşünü değil montajını da etkileyecektir. Çatı tabelalar genellikle binaların cephelerine ya da çatılarına çelik konstrüksiyon yardımıyla uygulanır.

Antalya tabela olarak; ofisinizde, iş yerinizde, fabrikanızda, mağazanızda, sitenizde, restoran ya da kafenizde farklı bir imaj yakalamanız, fark edilmeniz ve öne çıkmanız için, üst düzey uygulama kalitesi ile çatı tabela hizmetleri sunmaktayız. çatı tabela fiyatları, çatı tabela tasarımı, çatı tabela uygulaması ve montajı ile ilgili detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için Antalya Tabela iletişim hattına ulaşabilirsiniz.

antalya tabela cati tabelasi 2

Çatı tabelası montaj

Çatı tabela kullanılacak yer büyük bir titizlikle incelenmeli ve araştırılmalı. Aynı zamanda tabelanın uygulanacağı ve sabitleneceği yer mutlak surette sağlam bir yapıya sahip olmalıdır.

Çatı tabelaların dayanıklı ve uzun ömürlü olması için montajın dikkatle yapılması büyük önem taşır. Hava şartlarına karşı dayanıklı olabilmesi için seçilen malzemelerin kaliteli olması, montajın da ustalıkla yapılması gerekir.

Çatı tabelasının belirli aralıklarla bakımlarının yapılması gerekmektedir. Montaj sonrasında belli aralıklarla yapılan bakım çalışmaları tabelanızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar ve olası bir arızanın önüne geçer. Antalya Tabela olarak hem montaj hem de bakım hizmetleri ile her daim yanınızdayız.

Çatı tabela fiyat çalışmasından tasarıma, dijital uygulamadan montaja alabileceğiniz en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Çatı tabelası fiyatları

Uzun ömürlü, hafif, dayanıklı, dikkat çekici ve profesyonel bir çatı tabelası için her zaman yüksek kaliteli malzemeler kullanılması ve usta işçilik gereklidir. Farklı tasarımlar ve farklı boyutlardaki çatı tabela çalışmaları için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur.

Uygulama alanı, uygulama boyutu, renk ve malzeme belirlendikten sonra çok kısa bir sürede en uygun fiyat çalışmasını tarafınıza iletiyoruz.

Güncel fiyat teklifleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Neden ‘’Antalya tabela’’ çatı tabelası?

  • Büyük boyutu ile dikkat çekici
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü
  • 7/24 görünür
  • Uzak mesafeden fark edilir
  • Şık görünüm
  • Işıklı ve ışıksız uygulama
  • İstenilen ölçülerde üretim
  • Yüksek kaliteli malzeme seçimi
  • Kusursuz işçilik

Bizi Hemen Arayın!

Uygun fiyatları, kaliteli ve sorunsuz tabela ve iç/dış reklam uygulamaları için Antalya Tabela;
0 (532) 407 69 93
info@antalyatabelam.com