Antalya Tabela Pleksi Kutu Harf Tabela Hizmetleri

Pleksi kutu harf tabela çeşitleri, farklı renklerde uygulanabilirliği ve dikkat çekici özellikleri sebebiyle pek çok şirketin tercih ettiği bir tabela çeşididir. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda uygulanabilir olması ve ışıklandırma ile göz alıcı bir uygulama olması sayesinde rakiplerinizin arasından kolaylıkla sıyrılmanızı sağlar. Antalya ve çevresinde pleksi kutu harf ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmaları Antalya tabela olarak profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Pleksi kutu harf tabela fiyatları için Antalya Tabela firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizler için en kısa sürede fiyat çalışması yaparak dönüş sağlamaktayız.

antalya tabela pleksi kutu harf 1

Pleksi kutu harf tabela üretim

Pleksi ya da diğer adıyla plexiglass ya da akrilik paneller, renkli ya da renksiz, saydam ya da difüzörlü yani ışığı geçiren çeşitleri bulunan plastik bir malzemedir. Kolay işlenebilen bir malzeme olmasına karşın ancak usta ellerde gerçek şıklığına ulaşabilir. Işık geçirgenliği, darbelere dayanıklı bir malzeme olan pleksi, hafif bir yapıya sahip olduğu için büyük tabelalarda, mağaza tabelası olarak çokça tercih edilen bir malzemedir. Çok çeşitli ebat ve büyüklüklerde uygulanabilir olması da tercih sebeplerinden biridir.

Pleksi kutu harf tabelalar elde ya da makinada kesilebilir. Profesyonel bir görünüm elde etmek için ince bir işçilik ya da cnc kesim yapılmalıdır. Pleksi kutu harf tabelalar yüksek ısı ile kolayca şekillendirilebilmektedir. Difüzörlü pleksi tabela ve difüzörsüz pleksi tabela çeşitleri ile uygulama çeşitliliğine sahiptir. Difüzörlü pleksi tabelalar ışığı homojen bir şekilde yayar, döfüzörsüz pleksi tabelalar ise tam tersi ışığı geçirmez.

Pleksi kutu harf tabelası üretim aşamasında malzeme istenilen şekillerde kesilir ve kutu harf tabela yapımı aşamasına geçilir. Üretim süreci tamamlandıktan sonra uygulama planlaması yapılarak montaj aşamasına geçilir. Tüm adımlarda Antalya Tabela güvencesi ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti garanti edilir.

antalya tabela pleksi kutu harf 2

Pleksi kutu harf tabela uygulama

İlk intiba önemlidir. İlk izlenime, sunuma ve vitrine önem veren firmaların tercih ettiği bir tabela çeşidi olan pleksi kutu harf tabelalar uygulandığı ortamı tamamen değiştiren ve şıklık katan bir tabeladır. İsteğe ve ihtiyaca uygun olarak farklı renklerde, ışıklı ve ışıksız olarak uygulama yapılabilmektedir.

Antalya tabela olarak; ofisinizde, iş yerinizde, fabrikanızda, mağazanızda, sitenizde, restoran ya da kafenizde farklı bir imaj yakalamanız, fark edilmeniz ve öne çıkmanız için, üst düzey uygulama kalitesi ile pleksi kutu harf tabela hizmetleri sunmaktayız. Uygulama alanına ve ihtiyaca göre pek çok farklı renkte, difüzörlü ve difüzörsüz, aydınlatmalı olarak yapılabilen pleksi kutu harf tabelalar ile ilgili detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için Antalya Tabela iletişim hattına ulaşabilirsiniz.

antalya tabela pleksi kutu harf 3

Pleksi kutu harf tabela montaj

Pek çok firma dış mekân ya da iç mekanlarda pleksi tabela uygulamasını tercih etmekte. Antalya tabela, öncelikle fikirlerinizi değerlendirir, alternatif çalışmalar hazırlayarak sizin için en uygun uygulamayı belirler. Titiz bir tasarım çalışması ardından onay alınır ve üretim sürecine geçilir. Yüksek kalitede malzemeler ile üretilen pleksi kutu harf tabela çalışmanız ustalarımız tarafından kusursuz işçilik ile monte edilir.

Fiyat çalışmasından tasarıma, dijital uygulamadan montaja alabileceğiniz en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

antalya tabela pleksi kutu harf 4

Pleksi kutu harf tabela fiyatları

Uzun ömürlü, hafif, dayanıklı, dikkat çekici ve profesyonel bir pleksi kutu harf tabela için her zaman yüksek kaliteli malzemeler ve usta işçilik kullanılmalı. Farklı renklerde ve farklı boyutlardaki pleksi tabela çalışmaları için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur. Fiyat teklifini direkt olarak etkileyen bir diğer unsur ise tabelanın difüzörlü ya da difüzörsüz oluşu yani LED aydınlatma kullanımıdır.

Uygulama alanı, uygulama boyutu, renk ve malzeme belirlendikten sonra çok kısa bir sürede en uygun fiyat çalışmasını tarafınıza iletiyoruz.

Güncel fiyat teklifleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Neden ‘’Antalya tabela’’ pleksi kutu harf tabela?

  • Hafif ve kolay uygulanabilir
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü
  • Şık görünüm
  • Işıklı ve ışıksız uygulama
  • Dikkat çekici, öne çıkarıcı
  • İstenilen ölçülerde üretim
  • Yüksek kaliteli malzeme seçimi
  • Kusursuz işçilik

Bizi Hemen Arayın!

Uygun fiyatları, kaliteli ve sorunsuz tabela ve iç/dış reklam uygulamaları için Antalya Tabela;
0 (532) 407 69 93
info@antalyatabelam.com