Antalya Tabela Vinil Germe Tabela Hizmetleri

Germe tabela, ya da vinil germe tabela olarak bilinen tabela çeşidi dayanıklı ve ekonomik olması bakımından en fazla tercih edilen tabela çeşitlerinden biridir. Reklam sektöründe en önemli unsurlardan biri olan tabelaların amacına uygun olarak kullanılması, profesyonel bir ekip tarafından tasarlanıp üretilmesi ve uygulanması en az tabelanın kendisi kadar önemlidir. Antalya Tabela olarak yüksek çözünürlükte, kaliteli ve dayanıklı bir germe tabela hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Vinil germe tabelalar hem aydınlatmalı hem de aydınlatmasız olarak kullanılabilir. Aydınlatmalı germe tabela gündüz fark edilebildiği gibi gece saatlerinde de müşterileriniz tarafından rahatlıkla fark edilebilmektedir. Vinil germe tabelalar temizlik bakımından oldukça kullanıcı dostudur. İhtiyaç duyulduğunda yalnızca duru su ve gerekirse fırça yardımı ile kolaylıkla temizlenebilir.

Antalya’de vinil germe tabela ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmaları Antalya tabela olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Vinil germe tabela fiyatları için Antalya Tabela firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizler için en kısa sürede fiyat çalışması yaparak dönüş sağlamaktayız.

antalya tabela vinil germe tabela1

Vinil Germe tabela üretim

Germe tabela, diğer tabela çeşitlerine göre çok daha hızlı ve kolayca uygulanabilmektedir. Kaliteli bir baskı ve kaliteli bir ekip çalışması ile farklı boyutlarda, uzun ömürlü, dayanıklı ve hafif tabela uygulamaları yapılabilmektedir. Uzun süre kullanılabilen ve kolay temizlenebilen vinil germe tabelalar, uygulama sonrası şık görünümüyle de pek çok firmanın öne çıkmasını sağlamaktadır.

Germe tabela tasarım, baskı ve metal kasa üretim süreci tamamlandıktan sonra uygulama planlaması yapılarak montaj aşamasına geçilir. Tüm adımlarda Antalya Tabela güvencesi ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti garanti edilir.

Germe tabela uygulama

İsteğe göre germe tabela ve ışıksız germe tabela uygulaması yapılabilir. Germe tabela yüksek çözünürlüklü dijital baskı alındıktan sonra metal kasa üzerine germe yöntemi ile uygulanır.

Antalya tabela olarak; ofisinizde, iş yerinizde, fabrikanızda, mağazanızda, sitenizde, restoran ya da kafenizde farklı bir imaj yakalamanız, fark edilmeniz ve öne çıkmanız için, üst düzey uygulama kalitesi ile germe tabela hizmetleri sunmaktayız. Vinil germe tabela fiyatları, germe tabela tasarımı, germe tabela uygulaması ve vinil germe tabela montajı ile ilgili detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için Antalya Tabela iletişim hattına ulaşabilirsiniz.

antalya tabela vinil germe tabela2

Germe tabela montaj

Germe tabela kaliteli bir dijital baskı ve profesyonel bir işçilik ile uzun yıllar kullanılabilir bir tabela çeşididir. Büfe tabelası, tekel tabelası, restoran tabelası, fastfood tabelası olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Vinil germe tabela montajı oldukça hızlı bir sürede tamamlanabilir. Metal iskelet yerleştirildikten sonra dijital baskı alınan branda gerilerek çerçeveye oturtulur.

Uzun yıllar kullanabileceğiniz vinil germe tabelanın bakımı da oldukça kolaydır. Durulama ile temizlenebilen germe tabelanın başka hiçbir ek gideri yoktur ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir. En ekonomik tabela çeşitlerinden biri olan germe tabela dükkanınıza farklı bir hava katacak, daha profesyonel görünmenize yardımcı olacaktır. Antalya Tabela olarak hem montaj hem de bakım hizmetleri ile her daim yanınızdayız.

Germe tabela fiyat çalışmasından tasarıma, dijital uygulamadan montaja alabileceğiniz en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

antalya tabela vinil germe tabela3

Germe tabela fiyatları

Uzun ömürlü, hafif, dayanıklı, dikkat çekici ve profesyonel bir germe tabela için her zaman yüksek kaliteli baskı alınması, iyi malzemeler kullanılması ve usta işçilik gereklidir. Farklı tasarımlar ve farklı boyutlardaki germe tabela çalışmaları için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur.

Uygulama alanı ve uygulama boyutu belirlendikten sonra çok kısa bir sürede en uygun fiyat çalışmasını tarafınıza iletiyoruz.

Güncel fiyat teklifleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Neden ‘’Antalya tabela’’ vinil germe tabela?

  • Hafif ve kolay uygulanabilir
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü
  • Şık görünüm
  • Dikkat çekici, öne çıkarıcı
  • Bakımı kolay
  • İstenilen ölçülerde üretim
  • Dijital baskı ile dilediğiniz görseli kullanabilirsiniz
  • Yüksek kaliteli malzeme seçimi
  • Kusursuz işçilik

Bizi Hemen Arayın!

Uygun fiyatları, kaliteli ve sorunsuz tabela ve iç/dış reklam uygulamaları için Antalya Tabela;
0 (532) 407 69 93
info@antalyatabelam.com