Antalya Tabela LED Tabela Hizmetleri

Son derece dikkat çekici ve şık tasarıma sahip bir tabela çeşidi olan LED tabela, kalabalık caddelerde pek çok mağaza arasından sıyrılmak ve öne çıkmak için mükemmel bir reklam aracıdır.

LED tabelalar genellikle dükkanlar, mağazalar, butikler, kafeler, restoranlar, oteller gibi pek çok ticari iş yeri tarafından tercih edilmektedir. Özellikle kalabalık olan cadde ve sokaklarda tercih edilir. Böylece birçok kişinin ilgisini çekmekte ve kendisine yönlendirmektedir.

Antalya ve çevresinde LED Tabela ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmaları Antalya tabela olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. LED tabela fiyatları için Antalya Tabela firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizler için en kısa sürede fiyat çalışması yaparak dönüş sağlamaktayız.

Antalya Tabela Led Tabela 1

LED Tabela üretim

LED tabelalar LED teknolojisi sayesinde son derece basit ya da komplike şekilde kullanılabilir. İhtiyaca göre yalnızca tek sıra kayan yazı, ihtiyaca göre ise görsel şölen tadında büyük LED tabelalar tasarlanabilir.

LED tabelalar panel üzerine yerleştirilmiş RGB renklerinde ışık yayan LEDler ile bilgisayar destekli olarak istenilen renk, yazı ve şeklin paneldeki LEDler üzerine yansıtılması şeklinde çalışır.

Tüm adımlarda Antalya Tabela güvencesi ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti garanti edilir.

Kompozit Tabela uygulama

LED tabela uygulaması özen isteyen bir çalışmadır. Üretim ve hizmet kalitesi sayesi ne kadar yüksek olursa o kadar uzun ömürlü kullanım sağlanır. Büyük firmalarda ürün ya da firmaya ait gösterilmek istenen bilgiler bilgisayar vasıtası ile yazılır ve tabela üzerinde gösterilir.

Profesyonel bir ekip ve yüksek kalitede malzemeler ile hazırlanan LED tabelalar mükemmel bir reklam aracı olarak kullanılabilir.

Antalya Tabela Led Tabela 2

LED tabela montaj

LED tabela ne kadar titizlikle uygulanır ise görüntüsü, müşteri gözünde algısı ve akılda kalıcılığı da o kadar fazla olur. Tüm reklam araçlarında olduğu gibi bu tabela çeşidinde de seçim yaparken dikkatli ve özenli olunması gerekir. LED tabelaların sorunsuz ve uzun yıllar kullanılabilmesi için uzman kişiler tarafından üretilmeli ve profesyonel bir ekip tarafından monte edilmelidir.

LED tabelaların düzenli olarak bakımının yapılması ve belirli periyodlarda aydınlatma elemanlarının yenilenmesi ile çok uzun yıllar kullanılabilir.

LED tabelalarda kullanılan aydınlatma elemanı düşük enerji harcayan LED lambalardır ve görsel açıdan dikkat çekici bir görüntü oluştururken enerji tasarrufu sağlar.

Antalya Tabela Led Tabela 3

LED tabela fiyatları

Farklı ticari işletmeler tarafından farklı amaçlar ile kullanılabilen LED tabelalar firmanın ön plana çıkması, müşterilerin ilgisini çekmesi sebebi ile çok sık kullandıkları bir reklam yoludur. Çok ilgi çekici tasarımlar yapılabilmektedir ve gece gündüz farkı olmadan göz önünde olma olanağı sağlar.

LED tabela uygulamasında kullanılan malzemelerin mutlaka yüksek kalitede olması ve panelin usta bir ekip tarafından hazırlanması ve monte edilmesi gereklidir.

LED tabela fiyatlarını etkileyen en önemli unsur boyuttur. Farklı boyutlardaki led paneli seçimi LED tabela çalışmaları için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur.

Uygulama alanı ve uygulama boyutu belirlendikten sonra çok kısa bir sürede en uygun fiyat çalışmasını tarafınıza iletiyoruz.

Güncel fiyat teklifleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Neden ‘’Antalya tabela’’ led tabela?

  • Kalite algısı yaratır
  • Uzun ömürlü
  • Enerji tasarrufu
  • 7/24 görünür
  • Yüksek kaliteli malzeme seçimi
  • Kusursuz işçilik
  • Markayı tamamlayıcı etmendir

Bizi Hemen Arayın!

Uygun fiyatları, kaliteli ve sorunsuz tabela ve iç/dış reklam uygulamaları için Antalya Tabela;
0 (532) 407 69 93
info@antalyatabelam.com