Antalya Tabela Totem Tabela Hizmetleri

Günlük hayatta sürekli karşılaştığımız ve özellikle yolculuklarda dikkatimizi çeken bir reklam biçimi totem tabela uygulamasıdır. Totem tabela işyerinizi tanıtmanız için çok etkili bir yöntemdir. Açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında sıklıkla kullanılan bir tabela çeşidi olan totem tabela hem farklı tasarımlar hem de çeşitli boyutlar ile rakipleriniz arasında öne çıkmanıza yardımcı olabilir. İş yerleri, devlet binaları, benzinlikler, dinlenme tesisleri, AVM’ler, restoranlar gibi farklı alanlarda kullanımı mevcuttur. Totem tabelaların boyutları konusunda herhangi bir sınırlama yoktur. Dilediğiniz boyutta totem tabela yaptırabilirsiniz. Diğer tüm çeşitlerde olduğu gibi totem tabela tasarımı, uygulaması ve montajı ustalık gerektirir.

Antalya ve çevresinde totem tabela ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmaları Antalya tabela olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Totem tabela fiyatları için Antalya Tabela firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizler için en kısa sürede fiyat çalışması yaparak dönüş sağlamaktayız.

antalya tabela totem tabela 1

Totem tabela üretim

Totem tabela, tasarımından montajına kadar ustalık ve dikkat gerektirdiği için profesyonellik gerektiren bir uygulamadır.

Totem tabelalar dikkat çekici reklamlar, grafik ve yazılar ile birlikte tasarlanır ve mesafeye göre farklı ebatlarla dış ortama dayanıklı bir şekilde üretilir.

Totem tabela, gövde ve kaset bölümlerinin bir araya getirilmesiyle oluşmaktadır. Genellikle tek parça gibi görünmesine rağmen birbirinden bağımsız parçalar halinde üretimi gerçekleştirilir.

Totem tabelaların farklı çeşitleri mevcuttur. İhtiyaca göre belirlenen şekilde uygulama yapılabilir. Totem table çeşitleri; Vinil Germe Tabela, Profil Tabela, Çelik Saç Tabela, Alüminyum Tabela, Kompozit Tabela, Likit Tabela, Tek Ayaklı Tabela, Çift Ayaklı Tabela olarak sıralanabilir.

Totem tabela tasarım ve üretim süreci tamamlandıktan sonra uygulama planlaması yapılarak montaj aşamasına geçilir. Tüm adımlarda Antalya Tabela güvencesi ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti garanti edilir.

Totem tabela uygulama

İsteğe göre ışıklı totem tabela ve ışıksız totem tabela uygulaması yapılabilir. Farklı tasarımlar totem tabelanın yalnızca görünüşünü değil montajını da etkileyecektir. Totem tabela, kutu kasetin yüksek çelik boruların üstüne oturtulmasıyla oluşmaktadır.

Antalya tabela olarak; ofisinizde, iş yerinizde, fabrikanızda, mağazanızda, sitenizde, restoran ya da kafenizde farklı bir imaj yakalamanız, fark edilmeniz ve öne çıkmanız için, üst düzey uygulama kalitesi ile totem tabela hizmetleri sunmaktayız. Totem tabela fiyatları, totem tabela tasarımı, totem tabela uygulaması ve montajı ile ilgili detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için Antalya Tabela iletişim hattına ulaşabilirsiniz.

antalya tabela totem tabela 2

Totem tabela montaj

Totem tabela kullanılacak yer büyük bir titizlikle incelenmeli ve araştırılmalı. Aynı zamanda tabelanın uygulanacağı ve sabitleneceği yer mutlak surette güçlü bir zemine sahip olmalıdır. Sıklıkla beton ile destekleme çalışması gerçekleştirilmektedir.

Totem tabelaların dayanıklı ve uzun ömürlü olması için montajın dikkatle yapılması büyük önem taşır. Hava şartlarına karşı dayanıklı olabilmesi için seçilen malzemelerin kaliteli olması, montajın da ustalıkla yapılması gerekir.

Totem tabela montajının sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için tabelanın konulacağı yerin belirlenmesi ve ölçülerin titizlikle alınması gereklidir. Her türlü hava koşulunda tabelanın sağlam kalabilmesi için, yere beton dökülerek desteklenir. Konuma göre bazı durumlarda totem tabelayı sabit tutabilecek malzemelerle tabela desteklenmektedir.

Fiyat çalışmasından tasarıma, dijital uygulamadan montaja alabileceğiniz en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

antalya tabela totem tabela 3

Totem tabela fiyatları

Uzun ömürlü, dayanıklı, dikkat çekici ve profesyonel bir totem tabela için her zaman yüksek kaliteli malzemeler kullanılması ve usta işçilik gereklidir. Farklı tasarımlar ve farklı boyutlardaki totem tabela çalışmaları için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur.

Uygulama alanı, uygulama boyutu, renk ve malzeme belirlendikten sonra çok kısa bir sürede en uygun fiyat çalışmasını tarafınıza iletiyoruz.

Güncel fiyat teklifleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Neden ‘’Antalya tabela’’ totem tabela?

  • Büyük boyutu ile dikkat çekici
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü
  • Şık görünüm
  • Işıklı ve ışıksız uygulama
  • İstenilen ölçülerde üretim
  • Yüksek kaliteli malzeme seçimi
  • Kusursuz işçilik

Bizi Hemen Arayın!

Uygun fiyatları, kaliteli ve sorunsuz tabela ve iç/dış reklam uygulamaları için Antalya Tabela;
0 (532) 407 69 93
info@antalyatabelam.com