Antalya Tabela Kompozit Oyma Tabela Hizmetleri

Kompozit oyma olarak da bilinen ve en fazla tercih edilen bir diğer tabela çeşidi olan kompozit oyma tabela, kullanılan malzeme sebebiyle farklı bir görünüme sahip olmanın en iyi yoludur. Kompozit tabelalar firmanızın öne çıkmasını, kalite algısını yansıtmasını ve fark edilmesini sağlar. Kompozit tabelalar kullanılan malzeme sebebiyle dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Kompozit oyma tabelalar hem iç hem de dış mekanlarda kolaylıkla kullanılabilir. Kompozit oyma tabelalar modern bir görünüme sahiptir ve farklılık yaratır. Bunun için yüksek kaliteli malzeme seçimi ve kaliteli bir ekip ile çalışmak önemlidir.
Kompozit cephe kaplama çatı tabelası ile beraber kullanıldığında aidiyet duygusu pekiştirilir.

Antalya ve çevresinde Kompozit Tabela ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmaları Antalya tabela olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Kompozit tabela fiyatları için Antalya Tabela firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizler için en kısa sürede fiyat çalışması yaparak dönüş sağlamaktayız.

antalya tabela kompozit oyma tabela 1

Kompozit Tabela üretim

Kompozit oyma tabelalar diğer tabelalara oranla daha büyük boyutlarda üretimi yapılan tabelalardır. Geniş bir panelin üzerine harflerin yerleştirilmesi ve alttan ışıklandırılması şeklinde ya da geniş bir kompozit panelin üzerine dekupe şeklinde yazıların yazılması ve alttan ışıklandırılması şeklinde üretilebilir.

Tüm adımlarda Antalya Tabela güvencesi ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti garanti edilir.

Kompozit Tabela uygulama

Kompozit tabela uygulamaları darbelere, kırılmalara, basınca, kötü hava şartlarına karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kompozit tabela çeşitleri hafif, esnek ve uzun ömürlüdür. İstenilen projeye göre profesyonel bir ekip tarafından üretimi ve uygulaması son derece kolaydır.

Profesyonel bir ekip ve yüksek kalitede malzemeler ile hazırlanan kompozit tabelalar kompozit cephe giydirme uygulaması ile mükemmel bir uyum içinde kullanılabilir.

Kompozit tabelalar genellikle AVMler, eczaneler, mağazalar, resmi kurumlar, iş yerleri ve marka algısını ön plana çıkarmak isteyen pek çok farklı kurum ve kuruluş tarafından kullanılmaktadır.

Kompozit tabela montaj

Kompozit tabela tasarımı hazırlandıktan sonra kesim işlemi gerçekleştirilir. Kompozit çalışması kolay bir malzeme olmasına rağmen profesyonel bir ekip tarafından üretilmesi ve monte edilmesi gereklidir. Üretim sonrasında uygulama yapılacak alan metal iskelet ile desteklenir ve kompozit paneller monte edilir.

İsteğe göre ışıklı ya da ışıksız hazırlanabilen kompozit tabelaların temizliği ve bakımı son derece kolaydır. Işıklı kompozit tabelaların düzenli olarak bakımının yapılması ve belirli periyodlarda aydınlatma elemanlarının yenilenmesi ile çok uzun yıllar kullanılabilir.

Kompozit tabelayı oluşturan levhalar koruyucu bantta yer alan ok işaretlerine göre kesilip montaj yapılmalıdır. Bu şekilde renk tonlarında olabilecek farkları yok etmektir.

Kompozit oyma tabela fiyatları

Genellikle dış cephe kaplamalarında kullanılan kompozit sağlam ve uzun ömürlü bir malzemedir. Uzun yıllar sorunsuz kullanım, şık görünüm ve dış etmenlere dayanıklılığı sebebiyle açık hava reklam ürünlerinde kullanılır.

Kompozit tabela uygulamasında kullanılan malzemelerin mutlaka yüksek kalitede olması ve çerçevenin usta bir ekip tarafından hazırlanması, güçlendirilmesi ve monte edilmesi gereklidir.

Kompozit tabela fiyatlarını etkileyen en önemli unsur boyuttur. Farklı kalınlıklardaki kompozit seçimi, farklı boyutlar ve renklerdeki kompozit tabela çalışmaları için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur. Kompozit tabela fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise ışıklı ya da ışıksız olarak tercih edilmesidir.

Uygulama alanı ve uygulama boyutu belirlendikten sonra çok kısa bir sürede en uygun fiyat çalışmasını tarafınıza iletiyoruz.

Güncel fiyat teklifleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Neden ‘’Antalya tabela’’ kompozit oyma tabela?

  • Kalite algısı yaratır
  • Uzun ömürlü
  • Kolay kurulum
  • Kolay bakım ve temizleme
  • 7/24 görünür
  • Yüksek kaliteli malzeme seçimi
  • Kusursuz işçilik
  • Markayı tamamlayıcı etmendir

Bizi Hemen Arayın!

Uygun fiyatları, kaliteli ve sorunsuz tabela ve iç/dış reklam uygulamaları için Antalya Tabela;
0 (532) 407 69 93
info@antalyatabelam.com