Antalya Tabela Fener Tabela Hizmetleri

Fener tabela iç ve dış mekanlarda sıklıkla karşılaştığımız ve kurumsal kimliğin tamamlayıcısı bir reklam unsuru olarak kullanılmaktadır. Farklı pek çok materyal ile çalışılabilir. En çok karşımıza çıkan şekli yuvarlak, ışıklı ve pleksiden yapılmış çeşididir.

Fener tabelalar hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir. İç mekanlarda müşteri için aidiyet duygusunu güçlendirirken, dış mekanlarda fark edilmek ve 7/24 aktif reklam unsuru olarak kullanılabilir.

Fener tabela uygulamaları yeterli tavan yüksekliğine sahip tüm iç mekanlarda ve uygun alana sahip tüm dış mekanlarda gerçekleştirilebilir. İç mekan fener tabelaları genellikle AVMler, sosyal tesisler, plazalar, mağazalar, barlar ve restoranlarda, dış mekan fener tabelaları kafe, eczane, banka, cadde üzeri işletmeler, dükkanlar, barlar ve marketler tarafından tercih edilir.

Özellikle kurumsal firmalar mevcut kurumsal kimliklerini tamamlamak ve reklam alanlarından en iyi şekilde yararlanabilmek adına fener tabelalara ihtiyaç duyar.

Fener tabela kurumsal kimliğin görünür hale getirilmesinin yanı sıra müşteride güven ve kalıcılık hissi yaratması sebebiyle tercih edilir. Benzer işletmelerin bulunduğu lokasyonlarda rakiplerinizden ayrışmanız ve öne çıkmanız için mükemmel bir yöntemdir. Firmanın kurumsal konseptine uygun şekilde hazırlandığı için farklı renk ve doku kullanımı mümkündür.

Antalya’de fener tabela ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmaları Antalya tabela olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Fener tabela fiyatları için Antalya Tabela firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizler için en kısa sürede fiyat çalışması yaparak dönüş sağlamaktayız.

antalya tabela fener tabela 1

Fener tabela üretim

Fener tabela uzun yıllar kullanılması ve kalite algısı yaratması için oldukça sağlam olmalıdır. Fener tabelalar ayak ve gövde kısımlarının bir araya gelmesiyle oluşur. Fener tabelada ihtiyaca göre farklı malzemeler kullanılabilir.

Firmaların tercihi genellikle yuvarlak fener tabela çeşididir ancak farklı şekillerde üretimi de mümkündür. Müşterimizin talebi ve siparişi doğrultusunda kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş bir tasarımla üretimi yapılan fener tabelalar, dikkat çekiciliği ve oluşturduğu kalite algısı ile çok iyi bir reklam unsuru oluşturmaktadır.

Fener tabela tasarım, baskı, gövde ve ayak üretim süreci tamamlandıktan sonra uygulama planlaması yapılarak montaj aşamasına geçilir. Tüm adımlarda Antalya Tabela güvencesi ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti garanti edilir.

Fener tabela uygulama

Fener tabela ayak ve gövde kısımlarından oluşur ve gövdenin içine yerleştirilen aydınlatma ile fark edilirliği desteklenir. Fener tabelalar gece saatlerinde hizmet veren işletmeler için göz önünde olmayı ve müşteriler tarafından fark edilmeyi kolaylaştırır.

Antalya tabela olarak; ofisinizde, iş yerinizde, fabrikanızda, mağazanızda, sitenizde, restoran ya da kafenizde farklı bir imaj yakalamanız, fark edilmeniz ve öne çıkmanız için, üst düzey uygulama kalitesi ile fener tabela hizmetleri sunmaktayız. Fener tabela fiyatları, fener tabela tasarımı, fener tabela uygulaması ve fener tabela montajı ile ilgili detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için Antalya Tabela iletişim hattına ulaşabilirsiniz.

antalya tabela fener tabela 2

Fener tabela montaj

Fener tabela kaliteli bir üretim ve profesyonel bir işçilik ile uzun yıllar kullanılabilir bir tabela çeşididir. İç mekan fener tabelaları genellikle AVMler, sosyal tesisler, plazalar, mağazalar, barlar ve restoranlarda, dış mekan fener tabelaları kafe, eczane, banka, cadde üzeri işletmeler, dükkanlar, barlar ve marketler tarafından tercih edilir.

Fener tabela uygulamaları yeterli tavan yüksekliğine sahip tüm iç mekanlarda ve uygun alana sahip tüm dış mekanlarda gerçekleştirilebilir.

Fener tabela montajı oldukça hızlı bir sürede tamamlanabilir. Tasarım ve uygulama alanı belirlendikten sonra üretimin tamamlanması ile montaj aşamasına geçilir. Genellikle metal ayak uygulama alanına sabitlendikten sonra aydınlatma ve gövde kısmı ayak ile birleştirilir ve kullanıma hazır hale gelir.

Uzun yıllar kullanabileceğiniz fener tabelanın bakımı da oldukça kolaydır. Yıllar içinde fener tabelanın tek ek gideri gerektiğinde değiştirilen floresan lambalarıdır. En ekonomik tabela çeşitlerinden biri olan ışıklı fener tabela dükkanınıza farklı bir hava katacak, daha profesyonel görünmenize yardımcı olacaktır. Antalya Tabela olarak hem montaj hem de bakım hizmetleri ile her daim yanınızdayız.

Fener tabela fiyatları

Uzun ömürlü, hafif, dayanıklı, dikkat çekici ve profesyonel bir fener tabela için her zaman yüksek kaliteli üretim, iyi malzemeler ve usta işçilik gereklidir. Farklı tasarımlar ve farklı boyutlardaki fener tabela çalışmaları için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur.

Uygulama alanı ve uygulama boyutu belirlendikten sonra çok kısa bir sürede en uygun fiyat çalışmasını tarafınıza iletiyoruz.

Güncel fiyat teklifleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Neden ‘’Antalya tabela’’ fener tabela?

  • 7/24 görünür
  • Hafif ve kolay uygulanabilir
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü
  • Şık görünüm
  • Dikkat çekici, öne çıkarıcı
  • Bakımı kolay
  • Yüksek kaliteli malzeme seçimi
  • Kusursuz işçilik

Bizi Hemen Arayın!

Uygun fiyatları, kaliteli ve sorunsuz tabela ve iç/dış reklam uygulamaları için Antalya Tabela;
0 (532) 407 69 93
info@antalyatabelam.com